رفتن به محتوای اصلی

تعمیرات و خدمات پس از فروش بوش در شهریار

بوش سرویس  با دارا بودن نیروی کار و تجهیزات حرفه ای تسهیلات منحصر به فردی را برای لوازم خانگی ارائه می دهد و زمانی که برای ارائه خدمات انجام می شود در حداقل زمان بوده و همه خدمات به دست تعمیرکاران و متخصصان محصولات بوش انجام می شود.

از کجا می توانم دفاتر شما را پیدا کنم؟

شما مشتری گرامی برای دریافت هرگونه خدمات میتوانید از طریق شماره تلفن های درج شده در همین وبسایت اقدام نمایید.

تکنسین های مجرب ما در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

شرایط دریافت خدمات بصورت گارانتی بوش

شما بعد از خرید هر یک از دستگاه های خانگی بوش نیاز به دریافت گارانتی محصولات و دریافت خدمات پس از فروش بوش دارید، هر کجا باشید ما این نیاز شما را برطرف می کنیم و خدمات پس از فروش بوش را خدمات شما عرضه می کنیم. پس شما با خیال راحت می توانید نسبت به خرید محصولات بوش اقدام کنید و اگر خدای نکرده مشکلی برای هر یک از محصولات لوازم خانگی بوش پیش آمد بدانید که ما شما را تا درست شدن کامل محصول همراهی خواهیم کرد و خدمات خود را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت برای رفاه و آسایش شما ارائه خواهیم داد.

خدمات بوش سرویس شامل چه لوازمی میشود؟

برای تعمیر، نگهداری و تعویض قطعات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریز ، ساید بای ساید بوش و هر دستگاهی از بوش که استفاده می کنید کافی است با همکاران ما تماس بگیرید شماره تماس نمایندگی تعمیرات بوش در بالا و پایین تمام صفحه های وب سایت بوش سرویس  نوشته شده است تا شما به راحتی ما را پیدا کنید و اگر سوالی داشتید بپرسید، یا اگر نیاز به خدمات داشتید دریافت کنید و یا اگر لوازم خانگی شما نیاز به تعویض قطعات داشت، با قطعات فابریک بوش جایگزین کنید.

برای تعمیرات از قطعات اصلی استفاده میکنید؟

کلیه قطعات یدکی و لوازم مصرفی برای دستگاه های بوش اورجینال و اصلی هستند و قطعات مصرفی شرکت سازنده و مورد تایید می باشند.

در روز های تعطیل خدمات ارائه میشود؟

خدمات روز تعطیل بردار نیست شما در هر زمانی که نیاز به تعمیرات داشته باشید حتی اگر روز تعطیلی باشد یا حتی اگر شب باشد می توانید با اپراتورها و همکاران متعهد ما تماس بگیرید و خواسته خود را با ما در میان بگذارید مطمئن باشید که بهترین مشاوره و پاسخگویی را از طرف بوش سرویس دریافت خواهید کرد.

برای تعمیر یک یخچال بوش چقدر زمان نیاز است؟

این مورد با توجه به نوع ایراد و نوع یخچال و پارامتر های دیگر تعیین میگردد ، جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ساعات کار شما چه زمانی است؟

ما برای رفاه شما و استفاده شما از لوازم خانگی بوش در همه ایام و ساعات تمام کارهای مربوط به تعمیرات و خدمات بوش را انجام می دهیم.

برگشت به بالا تماس با ما