رفتن به محتوای اصلی

نمایندگی محصولات جنرال الکتریک | General Electric

نمایندگی جنرال الکتریک

محصولات جنرال الکتریک همواره به دلیل کیفیت بالای تولید محصولات، طرفداران خاص خودش را در ایران داشته است. مفتخر هستیم که اعلام نماییم در Bosch21، تمامی خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیرات محصولات جنرال الکتریک را برای خریداران و مصرف کنندگان محصولات این برند، ارائه می نماییم.
در بوش سریس، تمامی قطعات مصرفی برای سرویس و تعمیرات این برند، قطعات اصلی و باکیفیت بوده و خدمات مربوط توسط تکنیسین های ماهر ما انجام می گردد.

سرویس و تعمیر لوازم جنرال الکتریک

با توجه به کیفیت بالا و البته حساسیت بیشتر، تعمیر و سرویس محصولات جنرال الکتریک، نیاز به مهارت بالا و تجربه کافی در زمینه سرویس محصولات این برند دارد. تکنسین های ما در بوش سرویس، با داشتن سابقه طولانی و مهارت و تخصص در زمینه سرویس لوازم جنرال الکتریک، در حال ارائه خدمات و تعمیرات این محصولات هستند.

به دفعات مشاهده شده که به دلیل عدم آشنایی فرد تعمیرکار یا تعمیرات جنرال الکتریک، دستگاه صدمه و آسیب جدی دیده و عملا غیرقابل استفاده شده است. بر همین اساس اکیدا توصیه می کنیم که از واگذاری سرویس محصولات جنرال الکتریک به تعمیرکاران متفرقه خوددداری نمایید.

نصب و راه اندازی
نصب و راه اندازی

نصب محصولات جنرال الکتریک

تعویض فیلتر
تعویض فیلتر

تعویض فیلترهای جنرال الکتریک

قطعات اصلی
قطعات اصلی

قطعات اصلی و باکیفیت

تعمیرات جنرال الکتریک
تعمیرات جنرال الکتریک

تکنسیت های ماهر و با تجربه

جنرال الکتریک

جنرال الکتریک، شرکت قدیمی که کار خود را با لامپ های الکتریکی شروع کرد و امروزه می توان گفت در صنایع هوایی ساخت موتور هواپیما، توضیع برق، لوکوموتیو، وسایل تصویربرداری پزشکی و غیره همیشه جزو بهترین ها بوده است. مرکز اصلی مدیریت این شرکت قدرتمند و با محصولات با کیفیت در بوستون آمریکا قرار دارد.
در کشور ما تصور عموم مردم از این برند امریکایی، تولید لوازم منزل، نظیر یخچال، ماشین لباسشویی، جارو برقی و … بوده است.  بوده است. این محصولات با کیفیت بسیار بالایی که دارند تضمین کننده این می باشند که سالیان طولانی، به کار خود ادامه دهند.

پذیرای صدای گرم شما هستیم. با بوش سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی جنرال

بوش سرویس با همراه تکنسین های متخصص و باسابقه در زمینه تعمیر و راه اندازی محصولات جنرال الکتریک، آماده ارائه خدمات مربوط جهت تعمیر و نگه داری این محصولات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس بگیرید برگشت به بالا